Zamanın çok hızlı aktığının farkına vardığımız dönemlerden birisi yılın son günleridir.Geriye dönüp baktığımızda tüm yoğun yaşanmışlıkları ile BÜTÜNSEL GÜZELLİK kavramının peğinde koştuğumuz bir yıl oldu bizim için 2019.

2019 yılında Ekipman olarak güçlenmeye devam ettik ve Soprano ailesinin son üyesi Soprano Platinum Buz Lazeri, Babe Face thulium lazeri , Alexandrite teknolojisinin son noktası Clarity 2 lazeri,Kızarıklık(ROSA) ve Lekede Dual Yellow Lazeri,Gıdı küçültmede Agnes cihazını,Göz Kapak küçültmede Plasmage cihazını cihaz parkımıza dahil ettik.

Ülkemizde ve yurt dışında AMWC Monaco, ALLERGAN Yüzün Kodları Çözülüyor,Estetik Dermal ile Peeling Enjeksiyon günleri,STS lazer Clarity 2,Babe Face,Harmony work shopları,Mestder Kadavra kursu,Barcelona ‘da H100 Plus Lansmanı , JUVEDERM VOLUX lansmanı,Teosyal workshopu gibi pek çok seminer,kongre,worshop a katıldık.

AMWC Monaco da Doktorumuz Gizem Geylani Plasmage sunum ve uygulaması yaparak Uluslararası alanda hem ülkemizi hem de kliniğimizi temsil etti. Mestder 2019 da Doktorumuz Dilek Eren Melanin bazlı teknolojıler,Dr.Can Mustafa Eren ,Isı bazlı yüz Şekillendirme yöntemleri,Dr.Gizem Geylani Cilt Bakımının önemi ve doğru ürün seçimi konularındaki sunum yaparak  tecrübelerini Meslekdaşları ile paylaştılar.

Bölgemizde Dr.Ali Şahan, Dr.Mustafa Karataş ‘ı ağırladık.

Yoğun işlemler yaptık ama fırsat bulunca kendimize işlem yaptırmayı ihmal atmedik.

ERAL Okulları,Adana Güney Rotary’e konuk olduk.8 Mart Kadınlar Gününde Dr.Emrah Efe Aslaner ile Estetikde son trendleri anlattık.

Fashion VİP Dergisinin Ulusal Marka Ödülüne Layık görüldük.

Merkezimizde Aret Vartanyan ‘ı ağırladık ve İçsel Güzellik konulu söyleşiyi gerçekleştirdik.

Cnn Türk İşimiz Estetik,tv8 Çook Yaşa, Tv8 Günaydın Doktor programına konuk olduk.Doktorumuz Gizem Geylanı Tv8 de Çook Yaşa Programına  Moderatör olarak katıldı.

2020 yılında da Eksilmeyen Heyecanımız ,Öğrenme,Bilim tutkumuz ile  Bütünsel Güzellik peşinde koşmaya Devam Edeceğiz.