soprano-titanium

Lazer teknolojilerinin gelişmiş ve acısız hali olan son teknoloji Buz Lazer’dir. Zamandan kazandıran kısa sürede uygulanabilen ve masaj konforunda epilasyon sağlayan Buz Lazer, son yılların en ileri teknolojisine sahiptir. Etkili epilasyonun, son ve iyi adresi olan Buz Lazer, FDA onaylı Soprana Titanium cihazıyla %40 daha hızlı uygulanmaktadır.

Soprano Titanium

Üstün işlevselliğe sahip Soprano Titanium, maksimum konfor sağlayarak epilasyonda çığır açmış bir teknolojidir. Lazer epilasyonun tanımını değiştiren, uygulama esnasında kullanıcılara gelişmiş çözümler sunan bir yapıya sahiptir. Soprana Titanium 3 dalga boyuna sahip olmasının yanı sıra, 4 cm² geniş spot boyutu ve tüm cihazların sahip olduğu soğutma teknolojisinin en gelişmiş özelliğine sahip olmasıyla da fark yaratmaktadır. Günümüzde epilasyon hizmeti sağlayan bu teknoloji, tüm cilt tiplerine uygulanabilmektedir. Her mevsim uygulanabilir ve her kıl tipi içinde konforlu ve etkili epilasyon sağlamaktadır.

  • Ağrısız ve acısız
  • Yan etkiler olmadan
  • Masaj konforunda
  • Etkili
  • 3 dalga boyunun gücüyle
  • Gelişmiş soğutma teknolojisi

Buz Lazer ™ Titanium Başlığı

3D teknolojisi klinik olarak kanıtlanmış Soprana Titanium, lazer epilasyonda etkiyi sağlayan 3 dalga boyunu, tek bir cihazda, tedavi başlığında birleştiren teknolojiye sahiptir. Sahip olduğu teknoloji ile kıl köklerini hedefler ve ince tüylere kadar etkili sonuçlar sağlar. 4 cm² geniş tedavi başlığı ile hızlı ve etkili sonuçlar alınmasını sağlamakta ve bu hızı %40 oranında zamandan kazandırmaktadır.

ICE Plus Gelişmiş Soğutma

Buz Lazer™ Titanium konforlu epilasyonu mümkün kılan bir teknolojidir. Ice Plus özelliğine sahip Buz Başlık ile uygulama esnasında cildi sürekli soğutarak cildin serin kalmasını sağlamaktadır. Bu sayede ciltte meydana gelebilecek yan etkileri minimuma indirerek konforlu bir epilasyon hizmeti sunar. Acısız ve ağrısız epilasyonun tek adresi olan Soprana Titanium ile istenmeyen tüylerden konforlu bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Lazer epilasyon ile kıl kökleri hedeflenerek, istenmeyen tüylere kalıcı olarak son vermek amaçlanmaktadır. Buz lazer de epilasyon teknolojilerinde olduğu gibi kıl köklerini hedef alarak, kıl köklerinin tahrip olmasını ve yeniden oluşmasını engellemektedir. Bu uygulama sırasında buz başlığı ile cildi serin tutmakta ve acı ağrı hissettirmeden epilasyon uygulanmasını sağlamaktadır. Buz Lazer’i diğer yöntemlerden ayıran temel özelliği acı ve ağrı hissettirmeden uygulama yapıyor olmasıdır, aynı zamanda soğutma özelliği sayesinde ciltte meydana gelebilecek yanma, leke ve yan etkileri de ortadan kaldırarak konforlu bir epilasyon hizmeti sunmaktadır.

Her mevsim uygulanabilir olması, yaz aylarında da istenmeyen tüylerden kurtulmaya olanak tanımaktadır. Her cilt tipine uygulanabilmekte ve ister ince ister kalın olsun her kıl köküne ulaşabilmektedir. Masaj hissiyle konfor sağlayan Buz Lazer teknolojisi, son yılların ileri teknolojiyle üretilmiştir.