Göz bölgesi insanların vücutlarında fazla dikkat ettikleri bölgelerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Genel olarak bakıldığı zaman da görülebileceği üzere gerek göz gerekse çevresindeki bölge oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı akla gelen gelmeyen pek çok farklı etkenden ötürü özelikle de göz çevresi farklı sorunlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Özellikle de göz altındaki torbalar ve mor halkalar kişinin olduğundan çok daha yorgun ve yaşlı görünmesine neden olmaktadır. Birçok kişi ortaya çıkmakta olan bu olumsuz durumların çeşitli kremler ve kozmetik işlemler ile giderilebileceğini düşünüyor olsa da bunlar ne yazık ki istenilen çözümlerin ortaya çıkmasını sağlamamaktadır. Agnes ile yapılacak olan tedavi ile beraber ise var olan bu sorunların başarılı bir şekilde giderilmesi de sağlanmış olmaktadır.

Genel olarak Agnes göz altı torbası tedavisi ile beraber farklı sebeplerden ötürü ortaya çıkmış olan torba görünümü ve morlukların radyofrekans yöntemi kullanılarak tedavi edilmesi hedeflenmektedir. Söz konusu göz bölgesi olduğu zaman insanların büyük bir kısmı dikiş ve kesi durumlarından ötürü ne kadar ihtiyaç duymuş olurlarsa olsunlar fark etmez operasyona girmek istemiyorlar. Böylesi durumlarda ise devreye Agnes tedavisi giriyor.

Agnes Göz Altı Torbası Tedavisi Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır?

Gerek ameliyat istemeyen gerekse göz altı bölgesi hassas olan kişilerin tercih etmekte olduğu Agnes tedavi için ilk aşamada göz çevresi lokal anestezi ile uyuşturulacaktır. Sonrasında küçük iğneler kullanılarak göz çevresinde bulunan problemlerin başarılı bir şekilde giderilmesi de sağlanmış olmaktadır. Yapılacak olan işlemler sırasında kişi herhangi bir acı, ısınma ya da yanma hissi ile karşı karşıya kalmamış olacaktır. Yaklaşık olarak 40 dakika sürecek operasyon sonrasında ise EsteLite uzmanları tarafından belirlenecek olan süre boyunca buhar banyosu ya da sauna yapılmaması gerekmektedir. Kalıcı sonuçların elde edilmesini sağlayan yöntemin yapılmasından sonra ilk zamanlarda göz altında kızarmalar meydana gelse de kısa sürede bunlar geçecektir.

Agnes Göz Altı Torba Alımı ve Göz Kapağı Kırışıklığı Giderme Nasıl Yapılmaktadır?

Gerek kadınların gerekse erkeklerin yaşamakta oldukları büyük sorunlardan biri göz torbaları oluyor. Yaşlılık ve yorgunluk belirtileri arasında yer almakta olan bu torbalar, insanlar ne kadar dikkatli olursa olsun fark etmez ortaya çıkabilmektedir ve kozmetik ürünler var olan bu durumu gidermemektedir. Agnes tedavisinin uygulanması ile beraber ise ortaya çıkan bu sorunun başarılı şekilde giderilebilmesi de sağlanmış olmaktadır. Kesin yöntemler arasında bulunan Agnes ile beraber radyofrekans yöntemi kullanılarak mevcuttaki derinin ameliyatsız şekilde sıkılaştırılması sağlanmış olmaktadır. Bununla beraber Agnes uygulaması ile beraber kaz ayakları ve kırışık sorununun da ortadan kaldırılması sağlanmış olmaktadır. Göz kapaklarındaki düşüklük ve genel olarak göz bölgesinin iyileştirmesine destek olması adına da sıklıkla Agnes uygulaması tercih edilebilmektedir.

Agnes Uygulamasında Ağrı Duyulur Mu?

İnsanların büyük bir kısmı Agnes uygulamasını araştırırken öncelikli olarak işlem esnasında ya da sonrasında ağrı olup olmayacağı konusunda araştırmalar yapıyorlar. Konu ile alakalı yapılacak olan araştırmalar esnasında da görülebileceği üzere uygulama öncesinde ve sonrasında bölgenin uyuşturulmasından dolayı herhangi bir acı ya da ağrı hissi ortaya çıkmamaktadır.

Göz çevresinde ortaya çıkmış olan sorunları gidermek isteyen fakat bu aşamada cerrahi operasyona girmek istemeyen kişiler, uzmanlarımız ile iletişime geçmeleri halinde gerçekleştirilecek işlemler konusunda gerekli olan bilgileri eksiksiz şekilde alabileceklerdir. Üstelik isteyenler de randevu alarak merkezimize gelebilir ve uzmanlarımız ile bire bir görüşerek konu hakkında akıllarında oluşacak sorunları giderme imkanına erişebilirler.