Hydrapower MD kişilerin cilt bakımına olan yaklaşımını yeniden biçimlendiren medikal nitelikli bir uygulamadır birçok cilt problemine aynı anda çözüm bulabildiği için çok fazla tercih edilir.

 

Hydrapower MD nasıl uygulanır?

bu uygulama yaklaşık 30 dakika sürüyor ve üç aşamadan oluşuyor. İlki; temizleme ve peeling bu aşamada cilt temizleniyor ve ölü hücrelerden, yabancı maddelerden arındırılıyor. İkinci aşama olan estraksiyon ve nemlendirmede gözeneklerin temizlenmesini takiben hyalüronik asit bileşenleri ile cilt nemlendiriliyor. Son aşama olan onarma ve korumada ise cilt parlaklığının artması ve daha sağlıklı bir cilt için antioksidan ve peptitlerle cilt besleniyor. Tüm bu aşamalar, patentli teknolojiye sahip bir başlık ile gerçekleştiriliyor ve el değmeden hijyenik bir şekilde tamamlanıyor. Uygulamayı cihaza entegre lenfatik drenaj ile güçlendirme tercih ediliyor. Yine cihazda bulunan mavi ve kırmızı LED Terapi başlıkları ile uygulama sonlandırılıyor. Kırmız LED Terapi elastin – kolajen sentezinin artmasına yardımcı oluyor ve uygulamanın etkinliğini artırıyor. Mavi LED Terapi ise yağlı çitlerde, akneyi oluşturan bakterilerin azalmasına yardımcı olması için kullanılıyor.

 

Hydrapower MD uygulaması ne işe yarar?

Hydrapower MD uygulamasından hemen sonra ciltte aydınlanma, cilt tonunda düzelme gözle görülür şekilde fark ediliyor. Cilt daha sağlıklı bir görünüm alıyor. Girdap etkisine sahip başlıkla cilde uygulanan serum ve solüsyonlar uygulama sonunda cihazın arkasında bulunan hazneye birikiyor. Cilt bakımını ihmal etmeyen kişilerde bile haznede biriken solüsyonların bulanık görüntüsü ciltlerimizin zannettiğimiz kadar temiz olmadığını gösteriyor. Çünkü günümüz koşullarında her an toksinlere maruz kalıyoruz. Hydrapower MD uygulaması sonrasında sonuçların uzun süre kalıcı ve daha etkili olabilmesi için antioksidanlar, peptitler ve aydınlatıcı ajanlar içeren günlük bakım ürünleri ile desteklenmesi öneriliyor.

 

Hydrapower MD uygulamasının avantajları nelerdir?

-Her yaştan kişiye ve her cilt tipine uygulanabilir.

-Acı, ağrı ve sızı hissettirmediğinden son derece konforlu bir işlemdir.

-Cildi tahriş etmez. Kızarıklık, şişlik, ödem oluşturmaz.

-Derinlemesine temizlik ve bakım sağladığından, uzun süre etkilidir.

-Uygulama sonrasında cilt, pamuk gibi yumuşak, pürüzsüz ve parlak olur.

-Cildin nefes almasını sağlayarak sağlıklı bir görünümü beraberinde getirir.

-Cilt tonunda var olan dengesizliklerin giderilmesinde etkin çözüm sunar.

-Genişlemiş gözeneklerin daralmasını, akne, siyah nokta ve lekelerin hızla temizlenmesini sağlar.

-İnce çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir.

-Cildin nem dengesini korur, aşırı yağlanmaların önüne geçer.

-Cilt elastikiyetini artırır.

-Yaklaşık 30 dakika içinde tüm işlemler tamamlanmış olur.

-Her mevsim uygulanabilir.

-Uygulama sonrasında kişi, hemen normal hayatına dönebilir

Cildin ihtiyacına göre genellikle bir hafta ara ile dört-altı seans öneriliyor. Daha sağlıklı ve ışıltılı bir cilt için ise rutin bakım amacı ile her ay tekrarlanması uygundur.