İstenmeyen tüy sorunu denildiği zaman pek çok kişinin aklına öncelikli olarak kadınlar geliyor. Çünkü ağırlıklı olarak kadınlar dış görünümlerine çok daha fazla önem veriyorlar. Bundan dolayı da vücutlarının her bir yerinin pürüzsüz bir görünüme sahip olması onlar için üzerinde ciddi anlamda durmaktadırlar. Bununla beraber ciltlerinde var olan cilt sıkılaştırma, akne gibi akla gelen gelmeyen pek çok farklı sorunun ortadan kaldırılması adına da incelemeler yapıyorlar. Fakat son dönemlerde bu konuları yalnızca kadınlar değil aynı zamanda erkekler de artık ciltlerine bakmak adına gerekli olan detayların tamamının üzerinde özenle durmak istiyorlar. Onların bu konudaki istekleri ise şimdi Clarity ile beraber ortaya çıkan farklı deneyimleri incelemeye başladılar.

 

Clarity Kullanım Alanları

Özellikle de gelişmekte olan teknoloji ile beraber artık insanların büyük bir kısmı ciltlerinde ortaya çıkmakta olan sorunların başarılı bir şeklide ortadan kaldırılabilmesi adına var olan yenilikleri kullanmak istiyorlar. Clarity de ciltte ortaya çıkmakta olan pek çok sorunun giderilebilmesi adına tarafımızca tercih edilen cihazlardan biri olmaktadır. Cihaz ile alakalı bilinmesi gereken en önemli şeylerin başında, tüm cilt tipi ve kıl kökü çeşitleri için yapılacak lazer epilasyon işlemlerinde rahatlıkla kullanılabilmesi gelmektedir. İnsanların büyük bir kısmı Clarity’nin yalnızca lazer epilasyon işlemleri için tercih edilebileceğini düşünebiliyorlar. Gerçekte ise cihazın tek uygulama alanı lazer epilasyon değildir.

Güneş lekeleri başta olmak üzere yaşlılık lekeleri ve çiller için pigmente lezyon tedavisi, yüz ve bacak bölgesi için vasküler lezyon tedavisi, cilt kızarması, Rocasea, cilt gençleştirme, cilt sıkılaştırma, Hemanjiom, cilt tonu düzenleme, genişlemiş gözenekler, siyah noktalar, siğil tedavisi, tırnak mantarı gibi cilt sorunlarının ortadan kaldırılması adına da Clarity son derece etkili çözümleri ortaya koymaktadır.

 

Neden Clarity Seçilmelidir?

İnsanların büyük bir kısmının Clarity ile alakalı yapmakta oldukları araştırmalar esnasında da görebilecekleri üzere cihaz bünyesinde gerçekleştirilen uygulamalar FDA onayına sahiptir. İki dalga boyuna sahip olan cihaz sahip olduğu bu avantaj ile beraber çoklu tedavilere imkan tanımaktadır. Tek fiber üzerinden çift dalga boyu kullanılabilirken aynı zamanda her iki dalgfa boyunda da kullanılabilen 2 ila 20 mm arasında 9 farklı spot boyutu bulunmaktadır.

Cildi ile alakalı uygulama yaptırmak isteyen insanların büyük bir kısmı işlemlerin uzun sürmesinden şikayetçi olabiliyorlar. Clarity ile beraber de uzun seansların artık sonu gelmeye başladı. geniş spot boyutu ile yüksek tekrarlama oranı sayesinde yapılacak uygulamalar çok daha hızlı olmaktadır. Uygulama esnasında herhangi bir olumsuz hissin ortaya çıkması çoğu zaman insanların geri adım atmalarına neden olabilmektedir. Fakat hava soğutma sistemi ile beraber yapmakta olduğumuz işlemler çok daha konforlu bir hale getirmeyi başarıyoruz. Gelişmekte olan teknoloji ile beraber artık farklı cihazlar kullanılıyor olsa da bunlar arasından iyi sonuçları elde etmek kimileri için çok daha zor bir hale gelebiliyor.

Bundan dolayı da insanların büyük bir kısmı ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez ciltlerindeki sorunlar ile alakalı etkili çözümler bulamayacaklarını düşünebiliyorlar. Clarity ise bu konuda insanların akıllarında yer etmekte olan soruların cevaplarını etkili şekilde vermesi ile biliniyor. Yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip olan cihaz ile beraber birçok farklı konuda ciltte yaşanmakta olan sorunlar son derece başarılı şekilde giderilecektir. Siz de cildinizde kendini gösteren sorunlar ve istenmeyen tüyler ile alakalı etkili sonuçları elde etmek istiyor fakat bu aşamada hangi adımları atacağınızı net olarak bilemiyorsanız, EsteLite bünyesinde bulunan uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.