İstenmeyen tüy sorunu genel itibari ile kadınların karşı karşıya kaldıkları bir sorun olarak biliniyor olsa da özellikle son dönemlerde pek çok erkek de aynı sorunun çözümlerini bulmak adına araştırmalar yapıyorlar. Gerçekleştirilen bu araştırmalar esnasında insanların karşı karşıya kaldıkları çözümler ne yazık ki tam anlamıyla istenilen sonuçların ortaya çıkmasını sağlamayabiliyor. Çünkü ortaya çıkan yöntemler ilk zamanlarda tüylerin ortadan kaldırılması adına başarılı olsa da ilerleyen zaman ile beraber tekrardan istenmeyen tüyler kendini gösterecektir. Bu konuda istediği başarılı sonuçları elde etmek isteyen insanların yapmakta oldukları araştırmalar sonucunda ise karşılarına son dönemlerde Buz Lazer Platinum yöntemi çıkıyor.

Teknolojileri içerisinde barındırmakta olan Buz Lazer Platinum uygulaması genel olarak lazer epilasyon işlemleri arasında acısız uygulama olma özelliği taşımaktadır. Son derece konforlu bir yöntem olması ve istenilen sonuçları başarılı bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

 

Buz Lazer Platinum Uygulaması Nasıl Yapılır?

İnsanların Buz Lazer Platinum işlemlerini böylesine fazla tercih etmelerindeki büyük etkenlerden biri ise her türlü kıl kökü yapısına ve cilt tipine hiçbir şekilde sorun yaşanmadan uygulanabilmesidir. Geçmiş dönemlerde istenmeyen tüyler için kullanılmakta olan lazer epilasyon işlemlerinde açık renkli tüyler üzerinde istenilen etkilerin ortaya çıkması pek de mümkün olmuyordu. Bundan dolayı da merkezlerin büyük bir kısmı açık renkli tüylere sahip olan kişilere lazer epilasyon yapamazlardı. Aynı zamanda lazer epilasyon işlemleri için ağırlıklı olarak sonbahar ve kış mevsimleri tercih ediliyordu. Çünkü lazer epilasyon sonrasında cilt oldukça hassas olacağı için buna bir de ekstradan güneş ışınlarının cilde temas etmesi eklendiği zaman ortaya çok daha ciddi sorunlar çıkabilmekteydi.

İlerleyen zaman ile beraber ise bu konuda oldukça ciddi anlamda değişimler ortaya çıkmaya başladı. Buz Lazer Platinum işleminin ortaya çıkmaya başlaması ile beraber ise artık lazer epilasyon çalışmaları konusunda oldukça ciddi anlamda değişimler kendini göstermeye başladı. Var olan bu çalışmalar ile beraber artık kadın ya da erkek fark etmeden herkes hangi kıl tiplerine sahip olurlarsa olsunlar ya da mevsim konusu fark etmeden Buz Lazer Platinum işlemlerini yaptırabiliyorlar. Ve düzenli olarak seanslara katılmaları ile beraber de her zaman istemiş oldukları pürüzsüz tene de erişmiş oluyorlar. Gerçekleştirmekte olduğumuz uygulama işlemi öncesinde cildinize ekstradan soğutucu jel uygulaması yapmaktayız.

Böylelikle de Buz Lazer Platinum işlemi esnasında oluşabilecek olan ağrı ve acı hissinin de başarılı şekilde ortadan kaldırılması mümkün hale gelmektedir. Vücudunuzun hangi bölgesinde yer alıyor olursa olsun istenmeyen tüylerinizi ortadan kaldırmak adına yılın 4 mevsimi bu işlemi sorunsuzca yapabiliyoruz. Bu aşamada yapmakta olduğumuz seanslarda işlemin gerçekleştirileceği alana uygun başlıkları kullanmaktayız. Fakat Buz Lazer Platinum işleminin önemli özelliklerinden bir diğeri ise tek bir başlık ile üç farklı lazer dalga boyunun cilde yönlendirebilmesidir.

Cihaz başlığında bulunan 3 farklı lazer boyu genel olarak aynı anda farklı doku derinliklerinde bulunan kıl folikülleri içerisindeki anatomik yapıları hedeflemektedir. Böylelikle Buz Lazer Platinum işlemi ile beraber çok daha kapsamlı bir tedavinin ortaya çıkması sağlanmış olmaktadır. Vücudunuzun farklı bölgelerinde var olan ve sizin istemiş olduğunuz pürüzsüz görünüme ulaşmanızı engelleyen istenmeyen tüylerinizde kurtulmak için Buz Lazer Platinum işlemi ile alakalı çok daha fazla bilgi sahibi olmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cihaz ve işlem bilgilerini daha ayrıntılı şekilde almayı istediğiniz zaman ise uzmanlarımızdan randevu alarak merkezimize gelebilirsiniz.