Yüzyıllardır istenmeyen tüylerden kurtulma yolu olarak seçilen onca seçenek maalesef etkisiz, acılı olup, kesin çözüm olmadığından başka yollar aranmaya başlamıştır. 2009 yılında ortaya atılan buz lazer ile etkili, kesin çözümlü, acısız ve konforlu bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmanın yolu bulunmuştur. Buz lazer ile cilt renginiz, kıl kökünüz ya da kıl renginiz ne olursa olsun bu hizmetten kolaylıkla faydalanabiliyorsunuz. Özellikle son teknoloji soğutma sistemleri ile Soprano ICE Lazer tedavisi yüzdeki cılız kıllarda bile başarılı olmayı amaçlamaktadır.

Soprano ICE Lazerin Çalışma Prensibi

Soprano ICE lazer, deri altındaki ısıyı koruyarak yanıkları engellerken, safir başlık da cildin soğuması işlemini gerçekleştirir. Bu sistem sayesinde ince ve açık renkli kıllarda istediğiniz mevsimde uygulama rahatlığı ile karşılaşacaksınız. Soprano ICE Lazerin ergonomik tasarımı sayesinde kaş, kulak, burun gibi girmesi zor alanlarda da uygulama yapılabilmektedir. Uygulama sırasında 18 mm başlık ve 2 mhz atım hızı ile diğer lazer uygulamalarının 2 saatte yapmış olduğu tüm vücut lazeri bu uygulama ile 30-35 dakikaya kadar düşmektedir. Cihaz başlığında bulunan soğutucu paneller kullanıcının acıyı az şekilde hissetmesine olanak sağlamaktadır.

Soprano ICE Lazer başlığının önceki tasarımlara nazaran daha hafif olarak yapılması kullanım açısından rahatlık sağlamıştır. Soğutucu panellere eklenen safir başlık da hem kullanıcıya hem de uygulayıcıya uygulama esnasında stresten çok keyif vermektedir. Önceki lazer sistemlerinde kullanıcının istemiş olduğu pürüzsüzlük elde edilememekteydi. Bunun sebebi cılız kıllarda ve açık renkli kıllarda etkili olmamasıydı. Soprano ICE Lazer uygulaması ile artık pürüzsüz bir görünüme sahip olmak çok kolay çünkü uygulama esnasında cılız ya da açık renkli fark etmeksizin her tüye atım işlemi gerçekleştirilmektedir.

Soprano ICE Lazer Kaç Seans Uygulanmalı?

Altı hafta aralıklarla 3 ya da 5 seans sürebilen Soprano ICE Lazer uygulaması, klinik araştırmalar sonucunda tam çözüm alabilmek adına 8 seansın yeterli olabileceğini söylemişlerdir. Ancak yine bu kişinin kıl kökü ve kıl kalınlığıyla birlikte yoğunluğuna bağlı olarak da değişmektedir. Soprano ICE Lazer Hakkında Merak Edilen Soruların Yanıtları

Soprano Ice buz lazer epilasyon koyu tenli kişilerde etkili midir?

Ten rengi fark etmeksizin her alana acısız ve konforlu bir uygulama imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda dört mevsimde de uygulanabilir olması bir diğer güzelliğinden biridir.

Hangi bölgede etkilidir?

Tüm vücut bölgelerinde kolaylıkla uygulanabilmektedir. Soprano ICE Lazer her cilt tipine, her renk kıl ve yapıda kıla uygundur ve tekrar eden tüylerin çıkmasını engeller.

Yan etkisi nedir?

810nm dalga boylarının diyode cihaz ile enerji sık sık tekrarlanır ve düşük dozlarla uygulanır. Bu yüzden Soprano ICE Lazer tedavisinin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Sadece yaz aylarında yapılan uygulamalarda yüksek faktörlü güneş koruyucuların kullanılması gerekmektedir.

Soprano Ice buz lazer epilasyon sonrası neler yapılmalıdır?

Uygulama sonrasında cildinizde geçici bir şekilde kızarıklıklar oluşabilmektedir. Bunlar yaklaşık 1 hafta içerisinde geçecektir. Süreci hızlandırmak için ise nemlendirici krem kullanabilirsiniz. Yaptırdığınız mevsime bağlı olarak yaz mevsiminde yapılacak uygulamalar sonrasında yüksek koruyuculu güneş kremleri kullanılmalıdır.

Soprano ıce buz lazer epilasyon her mevsim yapılır mı?

Buz lazer epilasyon ile 4 mevsim uygulama imkânı bulunmaktadır.

Soprano ICE ile İstemediğiniz Tüylere Veda Zamanı!

Acısız ve kesin çözümü Soprano ICE Lazer Estelite olarak uzmanlarımız tarafından son teknolojik cihazlarla birlikte uygulanmaktadır. Siz de istenmeyen tüylerinizden acısız ve güvenli yollar ile kurtulmak istiyorsanız internet sitemiz üzerinden ya da telefonlarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve Soprano ICE Lazer rahatlığı için randevu alabilirsiniz.