YÜZ HATLARINIZ DAHA İYİ GÖRÜNSÜN

Estetikde Yeni Nesil Dolgular ile Kişiselleştirme Dönemi

Canlandırın, Belirginleştirin, Gençleştirin, Güzelleştirin ,

Dermal dolgu uygulamaları cerrahi dışı uygulamalar olup, deri altındaki dokuyla birleşerek doğal bir görünüm ve his oluşturur.

“Çok iyi görünüyorsun” sözünü duymak sizin için önemlidir. İyi görünmek ve dünyaya en iyi görünümünüzü yansıtmak için her gün zaman harcıyorsunuz. Yüz gençleştirme metotlarının yardımıyla, istediğiniz görünüme kavuşmak için belirli yüz hatlarınızı iyileştirebilirsiniz. Yüz gençleştirme metotları şunlara yardımcı olabilir:

  • Daha iyi bir görünüm için yanakların hatlarının belirginleştirilmesi
  • Göz çevrenizin taze canlı bir görünüme kavuşması
  • Çene ve çene altı çizginizin belirginleştirilmesi
  • Dudaklara hacim kazandırılması
  • Doğal görünüm ve hissin korunması

Dolgular kesinlikle çağ atladı. Geçmiş yıllarda tek tip dolgularla yüzün hacim kaybeden çöküntü bölgelerini doldurarak  herkesi tedavi etmeye çalışıyorduk. Ancak yeni dolgu uygulamaları  ile tamamen kişiselleştirilmiş bir uygulama yapmak mümkün. Cilt yapısına, ihtiyaçlarına, cildin kalitesine, kemik yapısına göre…. Ancak yeni nesil dolgular bana hastalarımı güzelleştirme imkanı tanıyor. Ayrıca tek tip yerine kişiye özel dolguların enjekte edilebiliyor olması, insanların çekindiği ‘’ fazla yapılı ‘’ görüntünün de tamamen önüne geçip, doğal sonuçlar sağlıyor. Çoğu zaman dolguya ihtiyacı olan kadınlar, sonuçlar abartılı olacak diye yaptırmıyordu. Fakat artık cildi kaldırabilen, cilde hacim verebilen, şekillendirebilen ve canlı görünmesini sağlayan farklı çeşitlerde hyalüronik asit dolguları var. Yapan doktor bilinçli olduğu sürece sonuçlar doğal görünecek ve kadınların daha iyi bir şekilde yaş almaları sağlanacak.

Bize başvuran iki tip danışanımız var.  İlki yaşlanma belirtileri olanlar, ikincisi ise hiçbir yaşlanma belirtisi olmasa da küçük bir dokunuşla olduklarının en iyisi haline gelebilecekler. Bana sorarsan birini gençleştirmektense, var olan dolgu teknolojilerini en iyi şekilde kullanarak o kişiyi güzelleştirmeye çalışmak çok daha özel ve sonucu doğal olacak bir bakış açısı. Ayrıca erken yaşta yüzde doğru noktalara yapılacak uygulamalar kişilerin daha iyi yaş almalarına da yardımcı oluyor.