Her zaman yeni başlangıçların gücüne inanırız. Elastikiyetini kaybetmiş, ince kırışıklı ve nemsiz bir cilt kişiye yorgun bir görünüm verir. Nemli, pürüzsüz ve canlı bir cilt görünümü ile yılbaşını geçirmek için sizlere önerilerimiz olacak.

Yapılacak küçük dokunuşlarla yılbaşına ışıl ışıl girmek mümkün.

PARİS IŞILTISI

Fransız Filorga laboratuvarları tarafından geliştirilen Paris Işıltısı NCTF B5HA, içeriğindeki aktif maddelerin zenginliği ile cildinize yatırım yapmak ve hücresel anlamda yaşlanma belirtileriyle savaşmanız için son derece etkili bir tedavidir.

İçeriğinde cildin neminden sorumlu olan hyaluronik asitler, hücre fonksiyonlarını arttıran on dört çeşit vitamin, elastin ve kolajen üretimini arttıran yirmi dört farklı aminoasit ve hücresel yaşlanma ile savaşan antioksidanlar mevcuttur.

Paris Işıltısı, güneş ışınlarına bağlı ultraviole hasarını onarmada, hücresel yaşlanmayı geri çevirmekte de son derece başarılı bir tedavidir.

Yüzde olduğu gibi el, boyun, dekolte bölgesinde de kullanılabilir.

Özellikle göz çevresindeki ince çizgileri hafifletmek, göz çevresine daha parlak ve taze görünüm vermek için de kullanılabilir.

BABY FACE

Baby Face Beauty cilt yenileme lazeri, thulium lazer teknolojisinin yardımıyla etkili anti-aging maddeleri cildin alt katmanlarına ulaştırarak optimum fayda sağlıyor.

Parlak ve genç kalma özelliğini koruyabilen, canlı, nemli, dolgun ve eşit tona sahip bir cilde sahip olmak istiyorsak bakım konusunu es geçmemek doğru bir karar olacaktır. Cildimize iyi bakmak için pek çok kozmetik ürününden faydalanıyoruz. Bu kullandığımız ürünlerin cildimizin yüzeyinde kalmayarak alt katmanlara ulaşması ayrı bir önem taşıyor.

Baby Face Beauty; 1927nm dalga boyuna sahip thulium lazer ile yapılan bir cilt bakım ve yenileme sistemidir. Bu sistemde thulium lazer ışınları ile deride mikro-kanallar açılmakta ve cildin sorununa göre seçilen A vitamini, C vitamini, Tranexamicacid; Resveratrol, kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ampulleri cilde yedirilmektedir. Hem thulium lazerin etkisinden hem de ampüllerin antioksidan; anti-aging ve aydınlatıcı etkisinden faydanılmaktadır.

HOLLYWOOD LAZER PEEL

Hollywood Lazer Peel dünya çapında bilinen, ciltte anında parlak, ışıltılı bir görünüm yaratan çok talep edilen bir uygulamadır. Hollywood starlarının kırmızı halı öncesi yaptırdıkları popüler bir uygulama olmasından dolayı bu ismi almıştır. Spectra karbon losyonu kullanılarak uygulanır. 1064 nm dalga boyunun Spectra mod (300 μs) ve Q-Switch modda (5-10 ns) sırayla kullanıldığı karbon bazlı bir cilt gençleştirme tedavisidir. Spectra mod ile cilt hassas bir ısıtma ile uyarılır, Q-Switch mod ile de hafif epidermal eksfoliasyon sağlanarak cilt gençleştirme yapılır. Günümüzde özellikle düğün ve özel davetler öncesi çok talep edilmektedir. Birçok kişi aylık rutin bakımlarının bir parçası olarak uygulama yaptırmaktadır.

DUAL LAZER

Uzun süreli güneşe maruziyet, kirli hava, stres gibi etkenler, derimizde lekelere, kızartılı damar genişlemelerine, kırışıklık, ton farklılığı gibi deri sorunlarına neden oluyor. Sağlıklı görünen, lekeleri giderilmiş, kızarıklığı ya da damarlanması azaltılmış, gözenekleri küçük, parlak bir deri ise kişinin daha sağlıklı, genç görünmesi için gereklidir. Bu tür deri sorunlarını düzeltmede Dual Yellow Lazer (Çift Sarılı Lazer) günlük hayatı etkilemeden, kısa sürede, can yakmayan tedavilerle hızlı, etkili cilde parlaklık ve sağlıklı görünümünü geri kazandırmak için önemli bir seçenek sunuyor.

Çift Sarılı ışık ciltteki ton farklılıkların giderme, çil, kızartılı alanların yok edilmesi ile cilde kısa sürede parlaklık, sıkılaşma ve canlılık veren özel bir tedavi lazeri.

Dual Yellow Lazer’in en önemli avantajı herhangi bir kızartı, şişlik, kabuklanma yapmaması nedeniyle günlük hayatı etkilememesidir. İyileşme sürecine gereksinim yoktur. Tedavi sonrası istenirse hemen makyaj yapılabilir.

Tedavi iki haftalık aralarla tekrarlanır. Derideki sorunların düzeyine göre üç-altı seans tedavi ile cilt tonundaki düzensizlikler kalıcı olarak düzeltilmiş olur.

Bu tür parlaklaştırıcı tedavi uygulamaları uygun bakım ürünleri ile desteklendiği takdirde elde edilen sonuçlar çok daha yüz güldürücü ve kalıcı olacaktır.

KİMYASAL PEELING

Kimyasal peeling donuk ve cansız görünümlü cildi canlandırmak için uygulanan yöntemlerden biridir. Ayrıca ciltteki koyu renkli lekelerin tedavisi, akne ve izlerinin tedavisi için de kullanılır.

Kimyasal peelingte amaç deri tabakalarında istenilen derinliğe kadar hasar oluşturmak ve rejenerasyon sırasında yara iyileşmesinin avantajlarından yararlanarak çeşitli lezyonların tedavisini sağlamaktır.

GENÇLİK AŞILARI

Gençlik aşısı zamanın etkisiyle ciltte oluşan deformasyonların sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan tedavi yöntemi. Ciltteki hyalüronik asit miktarını arttırmak, zamanla yüksek miktarda kalmasını sağlamak gençlik aşısının temel amacıdır.

Gençlik aşısı ile cilt canlanır, yeniden yapılandırılır, doğal şekilde nemlenir, kollajen ve elastin aktivitesi artar, serbest radikallerin etkileri azalır.

H 100 PLUS

H 100 Plus, derinin zaman içerisinde maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, daha cansız gözükmesi ve sarkmalar) karşı yardımcı olmaktadır.

Avrupa’nın birçok ülkesinde uzun yıllardır doktorlar tarafından danışanlarına anti-aging amaçlı kullanılan, yoğun miktarda hyalüronik asit, vitamin, mineral, amino-asit ve yardımcı ek içerikler barındıran profesyonel kullanım ürünüdür.

H100 Plus, yüz, boyun, gıdı, dekolte ve el üzeri bölgelerinde, elastikiyet kaybından / kırışıklıklardan / aşırı kuruluk, nem kaybından şikayetçi olanlar ve daha canlı aydınlık bir görünüm isteyenlere uygulanır. 20 yaşından itibaren doktorların uygun gördüğü her yaştaki kişilere uygulanabilir.