Güzel bir cilde sahip olmak isteyen insanların büyük bir kısmı bunun için düzenli olarak araştırmalar yaparlar. Çünkü özellikle de konu cildin yenilenmesi ve ciltte ortaya çıkmış olan lekeler olduğu zaman bunların çözümü için insanların kendi kendilerine yapmakta olduğu tedavi çeşitleri asla tam anlamıyla istenilen etkiyi ortaya koymayacaktır. Özellikle de teknolojinin gelişmeye başlaması ile beraber ise bu konuda oldukça etkili çalışmalar yapılmaya başlandı. Baby Face Beauty işlemi de ciltteki lekeler başta olmak üzere ortaya çıkmakta olan pek çok farklı sorunun giderilmesi adına sıklıkla tercih edilen işlemlerden biri olarak ön plana çıkıyor.

 

Baby Face Beauty Uygulaması Nasıl Yapılır?

Düşünülenin aksine yalnızca kadınlar değil aynı zamanda pek çok erkek de şimdilerde Baby Face Beauty işlemi için bizimle iletişime geçerek işlemler konusunda bilgi sahibi olmak istiyorlar. İşlemi yaptırmayı isteyen kişilerin sorun yaşadıkları bölgeler uygulamayı yapacak uzman tarafından konsülte edilecek ve daha sonrasında ise lazer modu aracılığı ile cilde mikro kanalların açılması sağlanır. Kanalların açılması esnada diğer bir yandan ise cildin var olan sorununa göre seçilecek olan uygun farmesötik ürünler hazırlanarak işlemler yapılacaktır. Seansların oldukça kısa sürdüğü uygulamaların sonucunda ise uzmanlar tarafından tercih edilmiş olan ürün cilde sürülmektedir. Kanalların içerisine iletilen farmesötik ürünlerin yanı sıra cilde daha sonrasında sürülecek olan ürünün ise yedirilmesi son derece önemlidir. Cildin ürünü emmesinin ardından bariyerli olarak bazı kremlerin sürülmesi gerekir.

 

Baby Face Beauty İşleminin Yararları

Cildinin çok daha iyi bir görünüme erişmesini hedefleyen kişilerin tercih ettiği Baby Face Beauty işlemi insanlara ciddi anlamda avantajlar sunmaktadır. Klasik cilt bakımı başta olmak üzere cilt sıkılaştırma, gözenek sıkılaştırma, cildin parlatılması ve beyazlatılması, pigment azaltılması, kırışıklıkların giderilmesi, melazma, boyun ve dekolte bölgesinin bakımı, skar azaltma, boyun gençleştirme gibi faydaları bulunmaktadır. Genel olarak 2 aşamada gerçekleştirilen işlem esnasında ilk olarak lazer işlemi uygulanır. Daha sonrasında ise cildin gereksinime bağlı olarak lazer desteği aracılığı ile açılan deliklere hazırlanmış ürünler verilerek cilt altına yedirilir.

 

Baby Face Beauty İyileşme Süreci

Cilt bakımı ile alakalı inceleme yapmakta olan kişilerin karşılarına çıkan ilk işlemlerden biri olan Baby Face Beauty ile beraber her zaman istenildiği gibi canlı, ışıl ışıl, eşit tonlu ve dolgun görünümlü bir cilde ulaşmak da mümkün olmaktadır. Her geçen gün kullanan kişilerin sayısının artması ile beraber akıllara öncelikli olarak akla gelen sorulardan bir tanesi, işlemin iyileşme sürecinin nasıl olduğudur. İşlemlerin yapılmasının hemen sonrasında hiçbir sorun yaşanmadan kişiler günlük yaşantılarına geri dönebileceklerdir. Pek çok kişinin bu tarz bir işlem yapılacağı zaman morluk ya da kızarıklık durumunun ortaya çıkmasından korkuyorlar. Baby Face Beauty işlemi esnasında veya sonrasında ise böylesi olumsuz sonuçların ortaya çıkması da engellenmiş olmaktadır. İyileşme sürecinin oldukça kısa olmasının yanı sıra işlem son derece güvenilirdir ve bir riski de bulunmamaktadır.

Cilt bakımı denildiği zaman akla ilk gelen yöntemlerden bir tanesi olan Baby Face Beauty işlemi öncesinde ve sonrasında üzerinde durulması gereken bazı konular bulunmaktadır. İşlem sonrasında çok hafif bir kızarıklık haricinde başka bir yan etki olmayacaktır. İşlemin yapılmasından sonra çok ufak kabuklanmalar meydana gelse de bunlar önemli değildir ve kabuklanmalar da kesinlikle soyulmamalıdır. Baby Face Beauty işlemi ile alakalı EsteLite uzmanlarından bilgi almak isterseniz bizi arayabilir ya da randevu alarak dilediğiniz zaman merkezimize gelebilirsiniz.